Perfection

 

pro pleť se speciálními potřebami

Diego dalla Palma - Anti Age
 

Program PERFECTION - pro dokonalost pleti

Vady na kráse: jak je známo, volné radikály jsou jedna z hlavních příčin stárnutí. Jejich počet se s věkem navyšuje díky postupně ochabující přirozené antioxidační ochraně. Pleť je vystavena vnějším vlivům (slunce, kouř, znečištění, zima, vítr, změny teplot). Tyto vlivy poškozují pleťové buňky a dochází k urychlení degenerace buněčné membrány, stejně tak i ochranných lipidů a kolagenových a elastinových vláken.

Řešení: antioxidační ošetření ve 3 fázích: ošetření s vysokou koncentrací aktivních látek, speciálně formulováno pro pleť se ztrátou tonusu charakteristickou barevnými nesrovnalostmi a vráskami. Spočívá ve třech vysoce koncentrovaných a doplňujících se fázích pro dosažení největší efektivity: pleť je po ošetření odolnější, pevnější, osvěžená a hladší. Pro svěží a oživenou tvář.

Srdce našeho ošetření: ošetření PERFECTION – PLEŤ SE SPECIÁLNÍMI POTŘEBAMI obsahuje mix aktivních látek, které jsou pečlivě vybrané pro každý produkt tak, aby bylo dosaženo těch nejlepších výsledků. Ošetření posiluje přirozenou obranyschopnost pleti a stimuluje její regeneraci, bojuje proti známkám stárnutí, fotostárnutí a stresu.

 

Produkty pro domácí péči PERFECTION
 

30 denní strategický program

(30 Days Strategy Program)

30 denní strategický program PF15001 

Program PERFECTION SUBLIME - vrásky - póry - pleť 

Vady na kráse: touha po krásném vzhledu nás nutí zlepšovat náš vzhled, zakrývat nedostatky, začervenání, rozšířené póry a hluboké vrásky. Pro dosažení zářivého vzhledu zašedlé pleti se často uchylujeme s nadměrnému užívání make-upu. Kolikrát jste si při odchodu z domova řekla, že byste chtěla odcházet se svěží a vitální pletí bez potřeby zakrývat nedostatky nadměrným použitím make-upu?

Je vědecky dokázáno, že krása a vzhled pleti závisí na:

  • povrchu pleti, jemnosti a sjednocenosti pleti
  • kvalitě a produkci pigmentů

Řešení: OŠETŘENÍ PLETI SUBLIME vrásky – póry – pleť je řešení, které přináší diego dalla palma pro dosažení pleti snů: vrásky, póry, začervenání a jiné vady jsou okamžitě méně viditelné, den po dni je pleť jemnější a zářivější, póry zmenšené a pleť sjednocená.

Zlepšete stav vaší pleti okamžitě, den po dni, a objevte přirozenou opravdovou krásu! Ideální v období změn, samostatně nebo po sérii tří ošetření pro silnější a regenerovanou pleť. Vhodné pro všechny typy pleti vyjma velmi suché pleti, s tendencí k loupání a šupinatění a hypersensitivní pleti. Vhodné rovněž pro muže.

Silné stránky našeho ošetření: Srdce našeho ošetření: ošetření PERFECTION – PLEŤ SE SPECIÁLNÍMI POTŘEBAMI obsahuje mix aktivních látek, které jsou pečlivě vybrané pro každý produkt tak, aby bylo dosaženo těch nejlepších výsledků. Ošetření posiluje přirozenou obranyschopnost pleti a stimuluje její regeneraci, bojuje proti známkám stárnutí, fotostárnutí a stresu.

Ošetření SUBLIME vrásky – póry – pleť je obohaceno LPA PERFECTION KOMPLEXEM s multiúrovňovým účinkem pro dokonalou pleť: pomáhá zjemnit povrch pleti, zmenšuje póry a redukuje nedokonalosti. Pleť je okamžitě rozzářená a mladší. Ošetření zlepšuje celkovou kvalitu pleti a posiluje ji do hloubky. Reguluje produkci pigmentů, vyhlazuje a normalizuje texturu pleti. Pro stále krásnější pleť. Dokonalou pleť. 

 

Produkty pro domácí péči SUBLIME
30denní strategický Sublime program PF15211 Krém pro dokonalou pleť - Perfection Cream PF15225

30denní strategický Sublime program

(30days Strategy Sublime Program)

24hodinový krém pro dokonalou pleť

(24hours Perfection Cream)