Purifying

 

pro smíšenou a mastnou pleť

 
Moisturising - geniální řešení pro ochranu zásob vody  
   

Zredukujte nedokonalosti pleti trpící akné

 

Vady na kráse: změna rovnováhy pleti. Projevuje se lesklou pletí především v T-zóně (čelo, nos, brada), rozšířenými póry, nečistotami, černými tečkami a pupínky, nejednotnou strukturou. Na takové pleti nedrží dobře make-up. Tyto problémy se netýkají jen mladé pleti, ale také zralé pleti především jako výsledek stresu, znečištění, přílišného opalování, diety, kouření nebo hormonálních změn (těhotenství nebo menopauza) či agresivního kosmetického ošetření. Všechny tyto vlivy působí na mazové žlázy, které poté produkují nadměrné množství mazu. V takovém prostředí dochází k rychlému šíření bakterií a je narušena přirozená ekoflóra pleti.

Řešení: ošetření Purifying – pro smíšenou a mastnou pleť: buněčná bio-revitalizace vyvažuje ekosystém pleti: ošetření normalizuje produkci mazu, póry a jiné nedokonalosti jsou méně viditelné, pleť je bez vad a hladká. Obohaceno o bakuchiol ACN.

Silné stránky našeho ošetření: revitalizace 51 + 3 HYALU COMPLEX TM s multi bio-revitalizační akcí. Obnovuje optimální úroveň živých elementů, které tvoří základ efektivní buněčné komunikace. Bojuje s vadami na několika stupních. Pro vyváženou a regenerovanou pleť.

Ošetření je vyvinuto na základě bakuchiol ACN komplexu, který obsahuje probiotický laktobacil a vytváří tak jedinečné ošetření pro smíšenou a mastnou pleť z dílny RVB SKINLAB. Obnovuje přirozenou tvorbu mazu, redukuje podráždění, zjemňuje texturu pleti, redukuje velikost pórů a celkově činí nedokonalosti méně viditelné. Ochraňuje ekosystém pleti, bojuje proti dehydrataci a stárnutí. Pro čistou a vyváženou pleť. Při pravidelném používání tohoto ošetření je pleť zářivější, jemnější a bez vad.gtd

ACN: pro specifické potřeby mladé pleti a pleti se sklonem k akné.

Zkombinovali jsme účinek bakuchiolu ACN, který reguluje produkci mazu, a antibakteriální a exfoliační účinky kyseliny salicylové pro eliminaci rozšiřování bakterií, které způsobují nečistoty a pupínky. Vyhlazuje jizvičky po akné, zmenšuje tečky a redukuje nedokonalosti. 

 

Produkty pro domácí péči

Hloubkově čistící gel

(Deep Clensing Gel)

Sérum pro dokonale čisté póry

(Pore Perfecting Serum)

Hloubkově čistící gel PF08031 Sérum pro dokonale čisté póry PF08011
   

Krém pro normalizaci mazu SPF 15

(Sebum Normalising Cream SPF 15)

24-hodinový matující krém proti stárnutí

(24-hour Matifying Anti Age Cream)

krém pro normalizaci mazu SPF 15 PF08021 24 hodinový matující krém proti stárnutí PF08041