Moisturising

 

hydratace pro suchou pleť

 
Moisturising - geniální řešení pro ochranu zásob vody  
   

Geniální řešení pro ochranu zásob vody v pleti

 

Vady na kráse: zdraví pleti závisí na míře ochrany poskytované hydrolipidovým filmem. Ten působí jako bariéra před vnějšími vlivy a pokud dochází ke snížení jeho vrstvy, pleť je více dehydratovaná, suchá, křehká a se sklonem k tvorbě vrásek. Dostavuje se pocit nepohodlí a pnutí. Regulace vody v pleti také závisí na pleťových buňkách, neboť právě ony regulují ochranu pleťové bariéry a produkují lipidy, cukry a další nezbytné složky, které jsou základem pro vazbu vody v pleti.

Řešení: moisturising – normální a suchá pleť: buněčná bio-revitalizace a reaktivace hydra-genů: přístup ke kráse která osvěžuje a obnovuje zdraví dehydratované a suché pleti. 

Silné stránky našeho ošetření: exklusivní 51 + 3 HYALU COMPLEX TM pro multi-aktivní a bio-revitalizační efekt. Navrací optimální úroveň živých elementů, které jsou základem pro buněčnou komunikaci a bojují proti nedokonalostem pleti v několika stupních. Pro vyváženou a intenzivně regenerovanou pleť.

Hydratační ošetření, 51 + 3 HYALU COMPLEX TM obsahuje kyselinu hyaluronovou a ceramidy (deriváty lipidů, které působí jako mezibuněčná upevňující látka pro lepší bariéru pleti). Tyto látky působí proti ztrátě vody z pleti a poskytují lepší ochranu proti vnějším vlivům. Hydra-genový komplex byl vyvinut v RVB SKINLAB laboratořích jako hydratační ošetření pro normální a suchou pleť pro zlepšení buněčné komunikace a aktivaci hydra-genů, které jsou zodpovědné za produkci části hydrolipidového filmu. Pomáhá ukotvit epidermální buňky (pro ochranu bariéry pleti) a podporuje tvorbu nových aquaporinů (vodní kanálky na povrchu buněk, které jsou zodpovědné za plynulý tok vody uvnitř i na povrchu buněk a za regulaci optimální hladiny vody v různých vrstvách kůže). 

 

Produkty pro domácí péči

24-hodinový aktivní krém

(24-hour Active Cream)

Koncentrovaný ceramid

(Concentrated Ceramide)

Enzymatický exfoliant PF01101 Koncentrovaný ceramid PF01111
   

Hydratační denní krém SPF 15

(Moisturising Day Cream SPF 15)

SOS gelová maska

(SOS Gel Mask)

Hydratační denní krém SPF 15 PF01121 SOS gelová maska PF01131