Cleansing

 

čistící linie pro všechny typy pleti

Cleansing - Hloubkové čištění pleti přináší detoxikaci a vitalitu
 

Hloubkové čištění pleti, které přináší detoxikaci a vitalitu

Vady na kráse: toxiny jsou hlavním nepřítelem pleti, neboť nezůstávají na povrchu pokožky, ale pronikají hluboko do jejích buněk. Původcem těchto látek nejsou pouze vnější činitelé (znečištění, korozní látky, těžké kovy a volné radikály), ale také látky produkované uvnitř buněk v průběhu produkce buněčné energie. Pokud není pokožka schopna eliminovat tyto látky přirozeným procesem, dochází k hromadění toxinů uvnitř buňky, snižuje se buněčná aktivita a vitalita a může docházet i k blokaci vstřebávání aktivních látek aplikovaných při kosmetickém ošetření a není plně využit potenciál těchto buněk.

Řešení: čištění pro všechny typy pleti: hloubkové čistící ošetření zvyšuje buněčnou vitalitu díky jedinečné aktivní látce CELL DETOXIUM, která podporuje detoxikaci a buněčnou výměnu. Pro čistou a vyváženou pleť připravenou k regeneraci a bio-revitalizaci.

Silné stránky našeho ošetření: CELL DETOXIUM je aktivní látka, která podporuje buněčnou detoxikaci. Byla speciálně vyvinuta v RVB SKINLAB laboratořích pro linii Cleansing. Podporuje tvorbu buněčných váčků autofagozómů, které zadržují toxiny a buněčné komponenty, pomáhají eliminovat škodlivé látky a buněčný odpad (testy byly vykonány na keratinocytech a epidermálních buňkách). Pleti se navrací vyvážená harmonie a je připravená pro regeneraci a „bio-revitalizaci“.

Cleansing ošetření aktivuje detoxikační systém pleťových buněk a stimuluje regenerační proces. Pro pleť, která září, je vyživená a může volně dýchat. Je připravena přijmout to nejlepší z multi-revitalizace 51 + 3 HYALU COMPLEX TM. Volné radikály jsou hlavní příčinou změn buněčných molekul a buněčné intoxikace. Během čistícího procesu je akce CELL DETOXIUM posílena o 51 + 3 HYALU COMPLEX TM, jež je obohacen o vitaminy bojující právě proti volným radikálům: koenzym Q10, kyselina alfa-lipoová, vitamin C a E, které pomáhají pleť chránit a navracet optimální vnitřní rovnováhu. 

Produkty pro domácí péči

Micelární čistící mléko

(Micellar Cleansing Milk)

Revitalizační tonikum

(Revitalising Tonic)

Jílová čistící maska

(Purifying Clay Mask)

Micelární čistící mléko - Micellar Cleansing Milk č.PF00201 Revitalizační tonikum - Revitalising tonic č. PF00215 Jílová čistící maska - Purifying Clay Mask PF00281
     

Regenerační peeling

(Regenerating Scrub)

Detoxikační koncentrát

(Detoxifying Essential Concentrate)

Detoxikační čistící pěna

(Detoxifying Cleansing Mousse)

Regenerační peeling - Regenerating Scrub č.PF00291 Detoxikační koncentrát - Detoxifying Essential Concetrate č. PF00241