Soothing

 

pro citlivou pleť s popraskanými žilkami

 
Moisturising - geniální řešení pro ochranu zásob vody  
   

Zklidňující péče pro citlivou pleť s kuperózou

 

Vady na kráse: citlivá pleť je charakteristická svoji křehkostí ve srovnání s jinými typy pletí. Vnější činitelé zanechávají na citlivé pleti větší stopy vzhledem k její slabé a tenké struktuře, různým reakcím obranného systému. Citlivá pleť trpí zvýšeným vnímáním nepohodlí (svědění, brnění, bolest). S ohledem na tyto problémy musí být citlivá pleť ošetřována zklidňujícími a vyvažujícími produkty, zároveň však nesmí být opomenuta péče proti známkám stárnutí (vrásky, ztráta tonusu a kompaktnosti).

Řešení: soothing – pro citlivou pleť a pleť s kuperózou: buněčná bio-revitalizace a reharmonizace přirozené fyziologické obrany: přístup ke kráse s vysoce snášenlivou ochranou citlivé pleti proti plynutí času a vnějším vlivům. Obohaceno o neuropeptidy působící proti podráždění pleti.

Silné stránky našeho ošetření: exkluzivní 51 + 3 HYALU COMPLEX TM pro multi-aktivní bio-revitalizační efekt. Navrací optimální hladinu základních elementů pro buněčnou komunikaci a bojuje s nedokonalostmi pleti na několika úrovních. Pro vyváženou a intenzivně regenerovanou pleť.

Zklidňující ošetření Soothing, 51 + 3 HYALU COMPLEX TM je obohacen o vitamin E, F a ceramidy, které posilují bariéru pleti proti působení vnějších vlivů a bojují s vráskami, ztrátou tonusu a elasticity díky vyvážené kombinaci aktivních látek určenou právě s ohledem na potřeby citlivé pleti. Neuropeptidy působící proti podráždění pleti (acetyl tetrapeptid-15 a heptapeptid-10) vyvažují obranný systém citlivé pleti, redukují pocity bolesti a reakce pleti na podráždění. Zvyšují odolnost a toleranci vůči vnějším vlivům.

Produkty pro domácí péči

 

Micelární čistící voda

(Micellar Cleansing Water)

Ochranný krém 
proti vráskám SPF 15

(Protectong Anti-wrinkle Cream SPF 15)

Zklidňující krém proti kuperóze

(Soothing Cream For Couperose)

Micelární čistící voda PF02005 Ochranný krém proti vráskám PF02021 Zklidňující krém proti kuperóze PF02031
     

Ultra jemný 24-hodinový
výživný krém

(Ultra Gentle 24-hour Nutricream)

Jemný krém na kontury okolo očí

(Gentle Eye Contour Cream)

 

Ultra jemný 24 hodinnový výživný krém PF02041 Jemný krém na kontury okoloočí PF02051