Anti Age

 

péče pro zralou pleť

Diego dalla Palma - Anti Age
 

Anti Age pro zralou pleť každé ženy

Vady na kráse: vrásky způsobené postupující degenerací pleťových struktur: kolagenu a elastinu. Nejčastější příčina, která způsobuje degeneraci kolagenu a elastinu je tzv. glykace, která je charakteristická nalepováním vláken na molekuly sacharidů a to způsobuje jejich tvrdnutí. Ztvrdlá vlákna kolagenu a elastinu ztrácí flexibilitu a kapacitu dodávat tonus a elasticitu pleti, která je poté náchylnější k tvorbě stále hlubších vrásek.

Řešení: anti age – pro zralou pleť: buněčná bio-revitalizace a ochrana pleťových struktur: cesta ke znovudoplnění objemu pleti, v boji s vráskami a ztrátou elasticity. Obohaceno biomimetickými peptidy.

Silná stránka našeho ošetření: exkluzivní 51 + 3 HYALU COMPLEX TM pro  multiaktivní bio-revitalizační efekt. Obnovuje optimální hladinu živých elementů pro buněčnou komunikaci a bojuje s vadami pleti na několika stupních. Pro vyváženou a intenzivně regenerovanou pleť.

Pro ošetření anti age byl 51 + 3 HYALU COMPLEX TM obohacen o aminokyseliny, které jsou součástí kolagenových a elastinových struktur. Ty pomáhají stimulovat regeneraci pleťových struktur. Kombinacebiomimetických amino-peptidů (tripeptid-10 citrulin, tripeptid-1, acetyl tetrapeptid-5) byla vyvinuta v RVB SKINLAB laboratořích speciálně pro anti age ošetření. Podporuje produkci kolagenu a elastinu, pomáhá přecházet jejich tvrdnutí způsobené molekulami sacharidů. 

 

Produkty pro domácí péči

Krém na dodání objemu

(Redensifying Day Cream SPF 15)

Regenerační noční krém

(Regenerating Night Cream)

Rejuvenační sérum

(Rejuvenating Serum)

Krém na dodání objemu SPF 15 PF00665 Regenerační noční krém PF00611 Rejuvenační sérum PF00621
     

Krém na kontury okolo očí

(Eye Contour Cream )

Krém na kontury okolo rtů

(Lip Contour Cream)

Extra výživný
24 hodinový krém

(Extra Nourishing 24 Hours Cream)

krém na kontury okolo očí PF00701 Krém na kontury okolo rtů PF00711 Extra výživný 24 hodinový krém PF00671