Diego dalla Palma

 
Diego dalla Palma - profesionální inovativní kosmetika
 
Výhody značky DIEGO DALLA PALMA

…O SPOLEČNOSTI

diego dalla palma  je součástí skupiny AGGF COSMETIC GROUP S.p.a. Pevná realita se zrodila ze spojení zkušeností, výzkumu a vývoje v odvětví parfumerie a estetiky. Rodina Venturi, vlastníci historické značky Biopoint a Intercosmo (mezinárodní lídr ve odvětví profesionální vlasové kosmetiky), se v roce 1993 rozhodli prodat skupinu a získat značku diego dalla palma. V roce 2001 koupili rvb, jež tvoří kosmetickou skupinu Aggf. Společnost se nachází v Castel Guelfo, v Bologni. Marketingové oddělení se nachází v Bologni a v Miláně. Výzkum a vývoj, logistika a prodej se nacházejí rovněž v Bologni.

 

…KDO JE DIEGO DALLA PALMA

Diego dalla Palma je jedinečná postava: inovativní, výbušný, kreativní a geniální umělecký maskér. Vynálezce profesionálního make-upu a měřítka ve světě módy a italské kinematografie se stal ikonou a prorokem. Zavedl kulturu módy a make-upu v italské kinematografii, poté ji představil i zákazníkům. První a jediný v Itálii. V Itálii, protože Diego Dalla Palma je Ital. Itálie znamená eleganci, extravaganci, kreativitu, vrchol módy a kvalitní produkty.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

…BLÁZNI DO VÝZKUMU

Výzkumné laboratoře diego dalla palma neustále přicházejí s novými nápady, novými kompozicemi a originálními předzvěsti toho, co se stane běžným v blízké budoucnosti. V některých případech se to může zdát přehnané, ale vědci si sami nestanovili žádná případná omezení pro předvídání trendů, textur, prostředků a výsledků krásy. Vychází z přesvědčení, že dosažené výsledky závisí také na formulích. Značka pracuje jen těmi nejlepšími surovinami té nejlepší kvality a čistoty. Všechny ingredience jsou pečlivě vybírané a testované pro všechny produktové linie.


 

...DIEGO DALLA PALMA PROFESIONAL

Diego dalla palma professional se prodává v estetických centrech, v lázních a salonech krásy. Nabízí zaměřená ošetření a patentované aktivní látky,  které začínají u wellness a vytvářejí myšlenku o dlouhotrvající kráse.